Track
Format
Type
12:00PM

Gaming Expo

2:00PM
3:00PM

HEX

Holy Motors

4:00PM

Mélat

7:00PM

Amy Shark

B.I.P.

Cones

Corridor

Summer Salt

Hailey Tuck

Kiho

Say Sue Me

DJ Ryan Wolf

Tayla Parx

Bad Moves

Forever

Pneuma

Tiny Ruins

Bodywash

TIGA

Wande

8:00PM

Anemone

The Cunning

Death Hags

DJ King Mike

Hypoluxo

Kids N Cats

Lucy Rose

Mason Flynt

Mélat

Melenas

MIKNNA

Nassau

Quiet Kids

Scooterbabe

SILVASTONE

Soda Lilies

Tita Lima

Totally Mild

Vina Love

Jillisa Lynn

Blindur

Tall Juan

FEDEL

Kayper

ShitKid

Surfbort

Hater

Ari

Creepside

FAVX

Matt Costa

The Strypes

Anna Wise

Steak

Superbody

Yazan

A. Sinclair

9:00PM

Alexalone

CHILLEMI

Dethgaze

Hatchie

Izzy True

JadaL

K'Coneil

The Lemons

Milk & Bone

Morgan Saint

Prophet

Rackajam

R.LUM.R.

Yoke Lore

Coma Pony

Honduras

Sun June

Cuyo

Kiefer

Le Naturel

Peach Pit

Rico Davis

SANTIAGO

Field Trip

Los Wilds

MANEKA

Cones

Touts

Kojo Funds

Löwin

10:00PM

Bambara

Belau

Ben Kweller

Common Deer

FAIRE

FRIGS

Girl Ultra

Goat Girl

The Hearts

Holly

Jason Bentley

Kino Kimino

Kitten

Larkin Poe

Lilly Hiatt

Lo Moon

ORB

VOWWS

Crush

Steelyone

Lucy Dacus

TiKA

A-RON

Croosh

K'Coneil

No Vacation

Odalys Pena

Subhi

Jake Lloyd

Kofi Black

Miss Krystle

Hard Proof

Omni

Ume

Jahmiel

11:00PM

Attractions

Baywaves

Bishop Gunn

Boggie

Boogat

BOYTOY

CLOVES

EZI

G Flip

Gordi

The Marías

Motorcade

Noah Slee

She Sir

Sylvan Esso

Theodore

5ive

LIFE

Ricky Rebel

Men I Trust

Wo Fat

AJ DeGrasse

U.S. Girls

Arin Ray

NO WIN

Starcrawler

Vincent

Sandovall

Washer

12:00AM

Cam

Cuco

Dezorah

Domico

Lisa Heller

Mallrat

Partner

PAYAMBÓ

Ron Gallo

SISTERS

Taya

Trupa Trupa

IDLES

Lee Hi

Go Fever

August Eve

Mothership

La Luz

Silibrina

Vundabar

The Deer

Flora Cash

The Gloomies

Juiceboxxx

Mndsgn

Stove

1:00AM

Acid Tongue

Booher

Cirkus Funk

Gepe

Greenbeard

Jaguwar

KARD

La Fame

Noah Cyrus

Seyi Shay

Surfbort

METZ

Hinds

DJ Ace